AKK KALKTI PEKİ NOLDU ?

Gün geçmiyorki güzel ülkemde güzel olaylar olsun. Akk’nin kalkmasını herkes istiyordu ama böyle bir şey de istemiyorduk dedirten kampanyalar fırsatlar.

AKK bildiğiniz gibi ocak ayı itibariyle kalktı ama bir çok kullanıcı bundan şikayetçi. Akk kalkmasıyla beraber tabiki de internet servisi sağlayıcıları fiyat değişimine başvurdu. Fiyatlar çok yüksek teknoloji gelişmesine rağmen biz sanki gerileşiyormuşuz gibi kampanyalar var . Üsterseniz ufak ufak bahsedeyim bunlardan bildiğiniz gibi en sağlam internet sağlayıcılarından olan TürkTelekom um en ucuz paketi şu şekilde:

6 Mbps | Limitsiz| ilk 12 ay 69,90 tl | sonraki aylar ise 79,90 tl

6 Mbps ın bu devirde çoğu kişiye yetmeyeceğini herkes bilir. 6 Mbps ile film izlerken oyun oynarken sorunlar yaşatabilir ve ayrıca fiyat perfonmans olarak da kötü bir paket. Diğer fırsatları TürkTelekomun sitesine giderek bakabilirsiniz ama ben sizin için bir fotoğraf koyayım

türk telekom limitsiz internet paketleri ile ilgili görsel sonucu

Geçelim bir diğer internet sağlayıcı olan KabloNet . KabloNet in de fiyatları çok uygun sağlanmaz ama kötüde değil. En ucuz paketi ise:

16Mbps e kadar indirme hızı| 2Mbps’ e kadar yükleme hızı|99,99TL/Ay

Dediğim gibi çok kötü değil ama yinede birazdan bahsetceğimiz üzere daha iyileri var. KabloNet in de sınırsız paketlerini fotoğrafını koyayım

KABLONET sınırsız PAKETLERİ ile ilgili görsel sonucu

Geçelim şimdide Turkcell Fiber Limitsiz internetlerine

Turkcell de yıllardır kullanılan sağlam internet sağlayıcılarındandır. Turkcell inde fiyatlarına çok ucuz diyemeyiz ama dediğim gibi bu devirde çok da şaşırılmaz . En ucuz VDSL paketi ise

24 Mbps kadar hız | Limitsiz | 114,90 TL

Ucuz dedik ama bu diğerleri gibi 8 Mbps felan koymamış VDSL o yüzden 23 Mbps başladığı için böyle bir kampanya buda.

Şimdide en iddalı ve bizi şaşırtan İnternet servisine geçelim bunun adı da Türknet. Son günlerde de zaten duymuşşunuzdur fiyatları pahallı değil ve sunduğu servis de kötü değil. Geçelim en ucuz kampanyasına demiyeceğim çünkü TürkNet de adrese bağlı hız alma mevsuzu var. Yinede çok kötü sonuçlar vermiceğini düşünüyorum kendi sitesine gidip bakabilirsiniz.

Son olarak da gelelim Vodafone’ a. Vodafone da kötü değil kampanyaları fena değil en ucuz kampanyası :

16Mbps |Limitsiz| 64,90 TL/ay| ilk 6 ay sonrası 74,90 | 24 ay sözüne

İnternet sağlayıcıları hakkında diceklerim bu kadarda dediğim gibi ben bu uygulamadan hiç hoşnut kalmadım ve kendimde eski tarifeli paket imi kullanıyorum ve daha da kullanacağım gibime geliyor . Bana kalırsa en uygun olan TürkNet tabi biraz adresinize de bağlı ama size kalmış bir şey. Bir sonraki yazımızda tekrardan görüşmek üzere 😀 .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s